2019 yılında kurulan ve ilk günden beri ‘kaliteli ürünlerle kaliteli hizmet’ anlayışını benimseyen ANDOZ KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sürekli olarak sayısını arttırdığı ve yenilediği ürünleriyle kozmetik ve güzellik sektörünün kendi alanında lideri olmaya çalışmaktadır.

Amacımız kaliteli ürün, uygun fiyat anlayışıyla müşteri memnuniyeti ve sürekliliğini sağlamaktır.

MİSYON

Yüksek kalite standartlarına uygun ürünler sunarak müşteri memnuniyetini en iyi şekilde karşılamaktır.

VİZYON

Faaliyet gösterdiğimiz alanda tüm dünyada tanınmak,bilinmek,beğenilmek ve  ANDOZ KOZMETİK  olarak global bir marka haline gelmektir.

 

İNSAN KAYNAKLARI

Şirketimiz; misyon, vizyon ve hedeflerine ulaşmasında; gerekli nitelikleri taşıyan ve gelişme yeteneği bulunan insan kaynağının kuruma kazandırılması ve sahip olduğu nitelikli personelin sürekli gelişimi ve motivasyonunun sağlanmasını esas alır.

Şirketimiz çalışanlarının görevlerini en iyi şekilde yerine getirebilmesi amacıyla hazırlanan insan kaynakları genel politikaları, aşağıda özetlenen ilkelere dayanmaktadır:

 İşin gereklerine uygun ve kurumun beklediği yetkinlikte personel seçimini ve görevlendirilmesini gerçekleştirmek,

 Tüm personele yeteneklerini, mesleki gelişimlerini ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri ortam ve şartları sağlamak,

 Personele piyasa ve günün koşullarına uygun yeterli ücret ve diğer ek olanaklar sağlamak,

 Personelin kişiliğine önem vermek ve saygı duymak, maddi ve manevi hakların korunmasını gözetmek,

 Şirket kültürünü ve kurumsal değerleri benimseyen, etik ilkelere uyumlu personele sahip olmak. Personelin verimlilik ve karlılık ilkelerine bağlı olarak, maliyet bilinci içinde çalışmalarını sağlamak insan kaynakları politikalarımızdır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR